Oferta

Dorabianie fleków.

    W naszym zakładzie szewskim używamy specjalnej technologii klejenia gumy flekowej. Dzięki temu nie niszczy się obcas i nie ma od spodu denerwujących gwoździ. Gumy flekowej zawsze używamy najwyższej jakości.

   Fleki z bolcem montujemy ze specjalnego tworzywa odpornego na ścieranie. Takie fleki są dużo trwalsze niż te fabrycznie montowane w nowych butach.

Naprawa obcasów

    Czasami zdarza się, że klient decyduje się na wymianę fleków zbyt późno gdy obcas już został starty. W takim przypadku, przy dorabianiu fleka możemy uzupełnić ubytki. Dopłata za takie uzupełnienie to 5 zł.

Zelówki

    Zelować to podklejać podeszwy buta gumą lub skórą. Stosujemy standardowo zelówki z gum odpornych na ścieranie. Możemy też zastosować zelówkę skórzaną na życzenie klienta. Koszt całkowity klejenia zelówki skórzanej to 88 zł.

Wymiana stalki

    Wiele rodzajów obuwia (szczególnie damskiego) posiada wewnątrz sprężynę usztywniającą, która trzyma profil. Czasami jednak ta sprężyna pęka. Objawia się to tym, że obcas ucieka do tyłu, a w butach nie da się chodzić. W takich przypadkach wymieniamy sprężynę albo montujemy specjalne blaszki usztywniające pod piętę.

Wymiana obcasów

    Czasami obcasy są tak zniszczone, że nie da się ich już naprawić. Zachodzi wtedy konieczność ich wymiany. Zazwyczaj dopasowujemy najbardziej podobny obcas do oryginalnego (chyba że klient życzy sobie inaczej). Możemy też zamontować obcas zakupiony przez klienta.

Malowanie obuwia

    W naszym zakładzie prowadzimy też usługę malowania obuwia. Kolory dostępne to: czarny, brązowy, beżowy, biały, bordowy.